SMŪGIAVIMO TRENIRUOTĖS

Smūgiavimo treniruotės vykdomos pasaulyje garsių simuliatorių “Flightscope” pagalba. Golfo centro simuliatoriai turi aukščiausio lygio “Pro Package” atnaujinimą, kuris suteikia papildomų, labai reikalingų, duomenų. Šio radaro pagalba galima analizuoti tokius duomenis kaip lazdos, kamuoliuko greitis, lazdos kelias, lazdos dinaminis kampas, vertikalus ir horizontalus kamuoliuko išlėkimas, “smash” faktorius, lazdos akceleracija, lazdos atakos kampas ir daug kitų parametrų. Šis, radaro principu veikiantis simuliatorius, trenerio analizei gali pateikti be galo daug duomenų, kurie padės suformuoti jums tinkamiausią golfo judesį.

Kainos: 1 treniruotė – 50 EUR, 2 treniruotės – po 40 EUR, 3 treniruotės – po 35 EUR, 4 treniruotės ir daugiau – po 25 EUR. Perkant daugiau nei vieną treniruotę, jas reikia išnaudoti per 1 mėn.

Palikti užklausą  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  RIDENIMO TRENIRUOTĖS

  Golfo centre yra dirbtinos dangos ridenimo aikštelė, kurioje treneris jums praves ridenimo treniruotę su pasaulyje geriausiu ridenimo simuliatoriumi “Putting Sam LAB”. Tai konkurentų neturintis aparatas, kurį naudoja ne tik mėgėjai visame pasaulyje, bet ir daugelis profesionalių žaidėjų. Golfo žaidėjai aikštynuose per 18 duobučių golfo raundą atlieka 40 % ridenimo smūgio. Tad pagerinkite savo ridenimo techniką ir pagerinkite savo žaidimą. Putting Sam LAB aparatas rodo 40 parametrų, tad sužinokite kur yra jūsų netinkami laipsniai ar trajektorijos ir pagerinkite ridenimo techniką. Treniruotes veda vieninteli sertifikuotas ridenimo treneris Lietuvoje – Tomas Pranevičius.

  1 treniruotė – 50 EUR.

  Palikti užklausą   Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

   RIDENIMO LAZDŲ PARINKIMAS (“FITTING”)

   Šiais laikas yra nelengva atsirinkti tinkamą informaciją ir pasirinkti sau tinkamą ridenimo lazdą, su kuria per golfo raundą atliekame 40 % iš visų smūgių. Sertifikuoto golfo trenerio Tomo Pranevičiaus ir pasaulyje lyderiaujančio golfo simuliatorius Putting Sam LAB pagalba jums išrinksime tinkamiausią ridenimo lazdą, kuri padės jums taupyti golfo smūgius.

   50 Eur, jei lazdą perkate kitur

   Palikti užklausą    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

    GOLFO ŽAIDIMAS IR VARŽYBOS

    Pasikvieskite savo draugus ir sužaiskite 9 ar 18 duobučių viename iš 6 gerai pasaulyje žinomų golfo laukų. Nori azarto? Skiltyje  golfo turnyrai pasirinkite, kuriame turnyre norite dalyvauti. 1 val. kaina 15 EUR

    Palikti užklausą     Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

     Dažniausiai užduodami klausimai

     Meniu